Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jest swiadomy tego co sie stalo??jak to odbiera??boje sie do niego jechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest świadomy tego każdy się boi go odwiedzać bo niewiadomo jak się zachować w tej sytuacji może poprostu trzeba byc z nim słowa są zbędne teraz jest w szoku ale myśle że dojdzie do siebie i niezałamie się czasu nie zawróci jutro moze zobacze się z jego bratem to zapytam wie że grozi mu więzienie ale oby tam nie trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda go naprawdenie mogl sobie znalezc innego towarzystwa tylko dzieci??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu jak chcesz pisac to uzywaj cenzurowanych slowbo to co piszesz to tylko swiadczy o twojej inteligencji i wychowaniu ktorego widocznie brak i prosze nie obrazaj wiecej nikogo bo ciebie tez mozna namiezyc a jak chcesz pogadac i sie czegos dowiedziec to sie przedstaw to ci powiem co ktoremu jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henia napisał:
gosciu jak chcesz pisac to uzywaj cenzurowanych slowbo to co piszesz to tylko swiadczy o twojej inteligencji i wychowaniu ktorego widocznie brak i prosze nie obrazaj wiecej nikogo bo ciebie tez mozna namiezyc a jak chcesz pogadac i sie czegos dowiedziec to sie przedstaw to ci powiem co ktoremu jest
ja nikogo nie obrazam ttylko pisze nie naleze do osob co sie z kogos nasmiewa lub poniza wspolczuje rodzinom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie taka tragedia ,a wy oceniacie ,krytykujecie ,obrażacie kto dał wam prawo ? kierowca 32 lata który jezdzi zawodowo nie powinien pod wpływem alkoholu wsiadać za kierownicę,po drugie nie brać ze sobą cudzych dzieci ,obojętne w jakim wieku,i obojętne po jakich przeżyciach.Bardzo przykro jest czytać że żona tego pana powiesiła się z powodu tej dziewczyny która zginęła ,to jest żenujące ,dla mnie osoba która się wiesza i osieraca 3 letnie dziecko nie robi tego z powodu zabaw męża z panienkami ,powód musi być dużo ważniejszy.Ludzie dzisiaj nie ma znaczenia czy były to panienki czy nie ,BYŁY LUDZMI miały rodziców ,i dla nich to musi być straszne co przeżywają ,a komentarz MAMY I SIOSTRY że to ANI wina jest żałosny MAMO I SIOSTRO nie macie wpływu co zrobi wasz syn i brat ANIA nie żyje ale zapewne trafi się inna i też nie dacie jej dobrego słowa bo będzi wam odbierać waszego jedynego mężczyznę. Bardzo to wszystko smutne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już spokój i temu Mariuszowi i dziewczynom tego co się stało nic nie odwróci napiszcie jak poprawi się rodzeństwu bo bardzo chcemy aby wrócili do zdrowia a zamiast wylewać swe żale to jeśli jutro pójdziecie do kościoła to pomódlcie się o ich zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokoj juz im wszystkim. ilona dzis obchodzi swoje 18urodziny..chcielibyscie wy tak je obchodzic? 'Nie plujcie komus w twarz' ona, tak samo jak i sw.p. Ania nie moga sie nawet bronic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pppp napisał:
~bbbbb~ jak bys chcial wiedziec to Ania sie nie wpier***ala wczesniej w rodzine Mariusza
a skąd ty wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestescie zenujacy jak mozecie te wszystkie sprawy wylaniac na swiatlo dzienne moze Mariusz nie zyczy sobie opisywania jego problemow rodzinnych uszanujcie to nie rozumiecie ze to nie wasz intetes co sie stalo z jego zona. uszanujcie to ludzie bo jeszcze gorzej krzywdzicie ludzi niz kto inny. dajcie juz spokuj. chcecie rozmawiac na forum to wymieniajcie sie informacjami na temat stanu zdrowia poszkodowanych a nie wyciagacie wszystko co wam przyjdzie do glowy. darujcie juz sobie bo to nie ma sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie czuje ilona teraz i jej brat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilona sie czuje dobrze nie jest juz w śpiączce a jej brat jak przezyje 2 noce to bedzie żył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, prawda o oczy boli? Ania jak Ania, ale Ilona jest pustą, nie szanującą się dziewczyną. Nie ma dla niej jakichkolwiek wartości. Dzisiaj ma swoje 18 urodziny. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego, ale rodzicom (szczegolnie matce) powinno dac to do myślenia, że dzieci nie powinny wchodzić na głowę i pozwalanie na wszystko nie jest wychowaniem! Z resztą problemy z nią były od zawsze, a znam ją bardzo dobrze i jej rodziców. Ojciec nie dawał sobie z nimi (Iloną i Konradem) rady. Mam nadzieję, ze ten wypadek da wszystkim do myślenia. A Mariusza znałem i mimo, że powinien być odpowiedzialniejszy i z większą wyobraźnią, współczuję mu i mam nadzieję, że nie załamie się jeszcze bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xyz napisał:
Panienki się ogólnie mówiąc wyjeździły... To były osoby które nie pierwszy i nie ostatni raz jeździły z męźczyznami starszymi od nich, mającymi zobowązania po prostu leciały na kasę i auto, co do Mariusza po śmierci żony powinien zająć się przede wszystkim dzieckiem a nie jezdzic z takimi dziwkami... Ale to w sumie nie tylko jego wina, one są równie winne tylko, że teraz on poniesie odpowiedzialność za to co się stało. Mówimy tutaj o Annie Gawryłow i Ilonie Herbut.
one byly jakie byly ale nie byly dziwkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyta napisał:
a skąd ty wiesz
wiem bo znalem anie pare lat i to bardzo db
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie ludzie się opamiętajcie!!! Nie potraficie nawet czyjejś śmierci uszanować tylko wyciągacie ich życie prywatne na forum. Po co wam to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, byly jakie byly. Nie trzeba im za to dupy obrabiac. Gdyby nie wypadek to nikomu nie przyszlo by do glowy gadac na temat ich prywatnego zycia na jakims forum. Ania juz sie nie zmieni, ale Ilona dostala szanse. Jak ja wykorzysta to sie okaze. Ale nie macie co im du** obrabiac, bo to nic madrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z jej bratem zyje??nie ma takiego czegos ze ojciez nie mozne sobie z dziecmi poradzic wpie.... i sobie poradzi raz dwa zakazy wychodzenia z domu koniec nz kasa na wszsytsko jest sposob ilona nigdy nie zmardzeje takie osoby sie nie zmieniaja ale Pan Bóg jest na swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazlem je na naszej klasie.... no coz, ania chyba lubila jezdzic samochodami ze starszymi facetami,niemowie ze to samo w sobie jest zle,ale chyba juz dawno bylo z nia cos nie tak... i wychodzi na to ze nie zle sie dupczyla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Gość". Swoje przemyślenia zachowaj dla siebie, bo takimi tekstami delikatnie mnie wkurzasz. Jak jesteś taki kozak to podpisz się pod swoją wypowiedzią a jak nie to stul pysk!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...